• Головна
  • Вибираємо дитячі меблі: головні критерії та особливості
Новини компаній
10:15, 25 березня

Вибираємо дитячі меблі: головні критерії та особливості

Новини компаній

Сьогодні зробити окрему кімнату для дитини має можливість далеко не кожна родина. Але мати свій куточок малюк повинен від народження. Столик для сповивання, ліжечко, потім стіл для занять у школі супроводжують дитину з початку життя в сім’ї. правильні предмети інтер’єру мають значення і для дорослих, але для малюка вони впливають на особливості розвитку, поставу, пізнавальну активність. Головною вимогою на ранніх етапах життя є екологічність, практичність та безпека. Цим критеріям мають підкорятись і «дорослі» речі. Тому перед тим, як запланувати придбання дитячих меблів на сайті https://mebshop.kiev.ua/uk/mebel, зверніть увагу на важливі моменти.

Вибираємо дитячі меблі: головні критерії та особливості, фото-1

Фактори, що мають вирішальне значення

Дитячі меблі є особливим сектором у виробництві, адже до них висуваються найвищі та найсуворіші вимоги, починаючи від сировини та технології виготовлення – до відповідності міжнародним стандартам та критеріям віку:

  • Безпечність. Корпус має бути міцним, без елементів, які можна розтрощити або зламати, кріплень, які можуть легко випасти, та деталей, котрі можна викрутити. Гострі кути також під забороною.
  • Відповідність віку. Дизайн, конфігурація, гігієнічні та зростові вимоги відрізняються для дошкільнят, учнів початкової та середньої школи.
  • Матеріал. Тільки екологічний, який легко підтримувати у чистоті, обробляти санітарними засобами. Покриття не має вступати у хімічний контакт із речовинами та виділяти токсини. Сильний запах лаку або пластику має вас насторожити. Також важлива зносостійкість.
  • Адаптивність. Сьогодні модними та практичними є багатофункціональні моделі, які поєднують в одній конструкції декілька елементів (шафка-стіл, ліжко-диван та інше). Їх називають трансформерами.
  • Колір та дизайн. Перші речі для малюка мають бути у спокійних тонах, пастельні, нейтральні, як і загальний стиль кімнати. Коли малюк почне повзати та ходити, можна додавати яскраві елементи, вони будуть сприяти пізнавальній діяльності та вивченню навколишнього світу.

Намагайтесь, щоб у мебльованій дитячій кімнаті не було матеріалів, які можуть розбитись та легко тріснути, утворюючи гострі уламки. Бажано віддавати перевагу прихованим кріпленням та суцільній фурнітурі. Яку неможна відламати або відкрутити. Допускаються меблі із штучних або комбінованих матеріалів, але вони мають бути повністю екологічними та виготовленими саме для дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#меблі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...