• Головна
  • Панічні атаки та їх основні прояви
Новини компаній
08:05, 15 червня

Панічні атаки та їх основні прояви

Новини компаній

Останнім часом спостерігається суттєве омолодження деяких захворювань. Якщо раніше панічні атаки вважалися проблемою, з якою стикалося населення у дорослому віці, то нині панічні атаки зустрічаються активно навіть у дітей, як стверджує такий спеціаліст, як невролог Хмельницький. Як показує практика, найчастіше всього панічні атаки у дітей трапляються саме у підлітковому віці, коли в організмі відбуваються суттєві перестройки. У цьому випадку до такого спеціаліста, як невропатолог Хмельницький Ультрадіагностика записатись потрібно для отримання максимально детальної інформації стосовно лікування такого захворювання.

Основні симптоми, які вказують на наявність панічних атак

Лікарі неврологи у Хмельницькому рекомендують звертати увагу на основні симптоми, які можуть сигналізувати про виникнення панічної атаки. Серед них можна виділити наступні:

  • віддишка та тяжке дихання;

  • втрата контролю над мовленням та власними емоціями;

  • відчуття холоду та тремтіння рук;

  • перепади артеріального тиску та збільшення пульсу;

  • підвищена пітливість;

  • блідність шкіряних покривів та відчуття сухості у роті;

  • оніміння нижніх та верхніх кінцівок;

  • відчуття страху поверти або зійти з розуму.

Будь-який невролог, ціна у Хмельницькому на послуги якого буде доступною, зможе при описі подібних симптомів розпізнати наявність панічних атак, призначити додаткове проходження МРТ КТ Хмельницький Медичний центр Ультрадіагностика для того, щоб призначити максимально ефективне лікування.

При цьому варто пам’ятати про те, що не всі симптоми можуть проявлятися одночасно. Тому, як показує практика, за рахунок того, що в різних пацієнтів фіксується різна симптоматика, виникає потреба у додаткових обстеженнях у таких спеціалістів, як ендокринолог, кардіолог, невролог, психіатр та за потребою інших. Не треба забувати про те, що при панічних атаках у людини вже фіксуються розлади психіки. Тому, якщо були помічені хоча б деякі з перерахованих вище симптомів та додатково часта зміна настрою, за допомогою варто звернутися не тільки до невролога, але й до психіатра.

Варто пам’ятати про те, що при панічних атаках призначається комплексе лікування, а показники ефективності будуть залежати від того, на якому етапі захворювання почалося лікування медикаментозними засобами. Додатково можуть застосовуватися різноманітні психотерапевтичні методи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...