Музей історії Краматорська пройшов декілька етапів розвитку. І сьогодні, в складних умовах воєнного стану, він активно діє в інтернет просторі. Так за 2023 рік було 270 публікацій музею,а переглядів більше 81 тисячі. Позитивні відгуки надихають співробітників працювати натхненно та цікаво.
"У КЗ"Музей історії міста Краматорської міської ради" Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради є своя історія - це декілька етапів його розвитку. Відкритий для відвідувачів 5 листопада 1967 року,як історико - революційний,він більше 20 років був громадським та мав почесне звання Народний.
У 1983-1986 роках проходила його корінна реконструкція,як народне будівництво,в якому прийняли участь підприємства міста, професійно - технічні училища, учбові заклади.
Завдяки спільній, дружній,творчій роботі науковців і художників міста, був виконаний цікавий,інноваційний проект нового музею, згідно сучасних вимог того часу.
Це дало змогу перевести громадський музей до розряду державних. 14 січня 1988 року він став відділом Донецького обласного краєзнавчого музею. 36 років його нової історії,це його становлення та розвиток як науково - дослідного і науково-просвітнього закладу , одного із провідних в регіоні і відомих в Україні. Як живий організм він розвивався, реагував на всі виклики часу, і сьогодні, в складних умовах воєнного стану, він активно діє в інтернет просторі.
Онлайн проєкти,виставки, зустрічі викликають зацікавленість відвідувачів сторінок музею в Фейсбуці і Телеграм. Так за 2023 рік було 270 публікацій музею,а переглядів більше 81 тисячі.
Позитивні відгуки надихають співробітників працювати натхненно та цікаво. Щиро дякуємо всім за підтримку та співпрацю, бажаємо многая літа,міцного здоров'я, впевненості у завтрашньому дні,віри,надії,нашої Перемоги, такого довгоочікуваного миру,спокою, злагоди та добробуту.
З великою повагою директор музею Наталія Волошина та співробітники", - написали співробітники музею у Фейсбуці.