
14:26, 31 липня 2023 р.
Три медалі на чемпіонаті України з кульової стрільби здобула краматорська спортсменка

З 11 по 18 липня в місті Вінниця пройшов відкритий чемпіонат України зі стрільби кульової (гвинтівка, пістолет, рухома мішень).
Донецька область делегувала на змагання шістьох представників обласної Школи вищої спортивної майстерності під орудою заслуженого тренера України Ірини Сухорукової.
Вікторія Сухорукова здобула дві срібні медалі (вправи ГП6 та МГ9) і одну бронзову (МГ5), а також посіла п’яте місце в дуеті з Юрієм Сухоруковим (ГП мікст).
Юрій Сухоруков зупинився за крок від нагороди, посівши четверте місце (МГ9), п’яте місце (МГ5) та 17 місце (ГП6).
До десятки кращих також увійшли: Андрій Шклярук – 8 місце (МП6) та Карина Сулімова – 10 місце (МГ9).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Підшипники: типові проблеми та поради з обслуговування
Новини компаній
17:00
4 квітня
15:28
4 квітня
09:09
4 квітня
live comments feed...