• Головна
  • Паливні пелети з відходів – чудове рішення
Новини компаній
17:07, 21 листопада 2021 р.

Паливні пелети з відходів – чудове рішення

Новини компаній

Пелети – паливні гранули, що відрізняються прийнятною ціною, екологічністю та високою теплотворною здатністю. Це конкурент дровам та вугіллю. Пелети використовуються в побутових та промислових цілях. Гранули однакових розмірів можна купити на сайті https://baza-drov.com.ua/uk/pellety за розумною ціною. А ось як виготовляються гранули і в чому їх особливості, ми докладніше розповімо у статті.

Як виготовляються пелети?

Відразу скажемо, що для виробництва палива використовуються відходи. Для такої мети підходить кора, тирса, солома, рисове лушпиння, лушпиння вівса та ячменю. Залежно від матеріалів, з яких виготовлені гранули, пелети класифікуються за теплотворною здатністю.

Технологія виробництва твердих гранул полягає в наступних етапах:

  • підготовка сировини;
  • подрібнення деревних або сільськогосподарських відходів у дробарці;
  • пресування із підвищенням температури;
  • розм'якшення лігніну та склеювання частинок у гранули;
  • охолодження та упаковка.

Утилізація неякісної деревини, тирси, соломи з користю для людей – величезна перевага. Не треба нічого викидати. Можна виготовляти енергоефективне паливо із мінімальними витратами. Це вигідне рішення, тому що надалі пелети продаються за низькою ціною. Їхня вартість у рази менша від ціни на газ, на вугілля. Багато власників приватних будинків та комерційних об'єктів це розуміють, обираючи альтернативне паливо.

У чому основні плюси паливних гранул?

Пресовані гранули з деревних відходів формою нагадують невеликі циліндри. Пелети виготовляються відповідно до заданих розмірів. Це важливий аспект, завдяки якому забезпечується автоматизована подача пелет в котел. Не потрібно постійно підкидати пелети в котел та стежити, щоб вони не перегоріли. Все набагато простіше. Для опалення будинку за допомогою пелет призначений спеціальний котел із бункером. Гранули засипаються в бункер і висипаються в котел в автоматичному режимі. Однієї заправки вистачає приблизно на тиждень. Все залежить від розміру бункера.

Пелети – затребуване паливо, яке має багато переваг:

  • компактні розміри – забезпечується зручність транспортування на будь-які відстані, а також зберігання у будь-якому місці;
  • екологічна безпека – гранули виготовляються із відходів. Небезпечні речовини не використовуються. Тому при горінні пелет не завдається шкода здоров'ю;
  • пожежна безпека – відсутні ризики самозаймання палива. Це одна з ключових переваг;
  • енергоефективність – теплота згоряння пелетів практично ідентична вугіллю. Такий показник становить 4500 ккал/кг.

Як бачите, переваги вагомі. Тому пелети знаходять застосування у різних сферах діяльності. Мається на увазі не лише опалення приватних будинків, шкіл, адміністративних будівель. Гранули у вигляді невеликих циліндрів використовуються як паливо для гриля і як наповнювач для кліток гризунів.

Які види пелет підходять для опалення будинку?

Для обігріву будинків ідеально підходять гранули, виготовлені з дубової тирси. Пелети мають високу теплотворну здатність, низьку вологість і мінімальний вміст сірки. Сухі дубові пелети спалахують за кілька секунд. Для розпалу можна використовувати звичайні сірники або спеціальну рідину. Паливні гранули з дубової тирси продаються за прийнятною ціною і економно витрачаються. Це чудовий варіант для опалення приватного будинку, в якому поєднується практичність, екологічна чистота та енергоефективність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пелети #паливо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...