Для успішного функціонування будь-якого підприємства в Україні дуже важливо дотримуватися податкового законодавства. Саме завдяки тому, що бізнес правильно підходить до вибору системи оподаткування, а також слідує нормам законодавства, вдається правильно структурувати доходи та видатки компанії, отримувати прибуток та масштабуватися згодом. Але, дуже часто через незначні аспекти та правові нюанси, які може не знати кожен окремий підприємець, в ході податкової перевірки видаються повідомлення-рішення, які передбачають необхідність сплати платником податку визначеної суми коштів. Для того, аби штраф не створював перешкод для роботи компанії, особливого у випадках, коли Ви точно впевнені в тому, що дотримувалися всіх норм, але є нюанси, які були допущені помилки, можна у визначений строк на оскарження ППР змінити таке рішення.
Компанія WinnerLex як фахівець в галузі юридичних послуг, готова допомогти клієнтам правильно у відповідності до нормативної бази та законів України оскаржити ППР в тому порядку, який доступний для Вас на даний момент. Заручившись підтримкою фахівців, Ви зможете отримати позитивне рішення, зменшити вірогідність помилок в процесі звернення до різних інстанцій.
Чому доводиться оскаржувати ППР?
Дуже часто розповсюдженою проблемою платників податків, які готуються до перевірки, є недотримання найпростіших нюансів:
- Фактичної відсутності деяких документів - дуже часто мова йде про архівні документи.
- Ненадання податківцям документів, які підтверджують рух матеріальних активів, особливо актуально для торгівельних компаній.
- Відсутність бухгалтерського аудиту перед перевіркою та неправильний підхід до податкової перевірки.
Уникнути багатьох ситуацій, які призводять в результаті до необхідності оскаржувати податкове повідомлення-рішення можна у випадку, якщо звернутися до юристів заздалегідь. Наприклад, фахівці компанії WinnerLex для своїх клієнтів швидко та якісно проводять аудит, завдяки якому видається виявити ризики, що можуть виникнути під час проходження та надання її результатів. А також юристи допомагають правильно спланувати стратегію та тактику подання паперів податківцям, а також звернення в різні інстанції по факту видання акту або рішення перевірки.
В який строк важливо можна оскаржити ППР?
Перш ніж звертатися до контролюючих інстанцій у бажанні оскаржити ППР, маючи відповідний строк, важливо розуміти, що Ви можете скористатися двома шляхами: адміністративним та судовим. В першому випадку важливо подавати оскарження в термін не більше 10 днів з моменту отримання ППР. Якщо ж з якихось причин Ви не змогли надати таку інформацію у вказаний період є можливість оскаржити ППР протягом наступних 6 місяців.
В той же час судовий порядок оскарження податкового повідомлення-рішення, строк на який значно більший, буде доступний з моменту видання рішення. Загалом на те, щоб оскаржити ППР в судовому порядку у платника податків є 1095 днів. При цьому важливо розуміти, що дуже великою частиною успішного розгляду будь-якого звернення в судову інстанцію, буде компетентність представників підприємця, а отже - вкрай важливо заручитися підтримкою юристів, які мають відповідний досвід та кваліфікацію та можуть представляти інтереси клієнта у відповідності з діючим законодавством. WinnerLex - це той фахівець, який надає величезний спектр послуг у відношенні до платників податків. Просто зараз, перейшовши на офіційний сайт компанії, Ви можете дізнатися більше про діяльність юристів, подивитися повний перелік послуг та поставити власні запитання онлайн, вибравши комфортний спосіб зв'язку.