Внутрішньопідлогові конвектори водяного опалення - виграшний варіант, не тільки для нових квартир, будинків та офісів. Їх завжди можна вбудувати в будь-яку підлогу (якщо висота дозволяє), а свою роботу вони виконають на «відмінно». Сучасні конвектори в підлогу ідеально підходять для тих, кому потрібно витримати декор приміщення. Конвектори з природною конвекцією порадують вас безшумністю, непомітністю та ефективністю.

Переваги внутрішньо підлогових конвекторів:

  • Ефективність

Конвективний спосіб теплообміну та збільшена площа тепловіддачі приладу дозволяють швидше і рівномірно опалювати приміщення. При цьому, конвектори опалення здатні добре опалювати за температури теплоносія нижче 60 C.

  • Економічність

Кількість теплоносія, необхідного для роботи вбудованих конвекторів, становить 1⁄4 (25%) від обсягу, що у радіаторах.

  • Безпека

При високих температурах теплоносія температура елементів конвектора (ламелі, корпус, грати) не підійматиметься вище 30-40 C, що позитивно позначається на пожежній безпеці. Прилад також має високий рівень травмобезпеки, тому що всі елементи приховані в підлозі, зовні залишається решітка, встановлена врівень з підлогою.

  • Невелика вага

Мала вага таких елементів опалення спрощує їх доставку та перенесення, проведення монтажу, а також вони практично не створюють додаткового навантаження на несучі конструкції.

  • Збільшена потужність

Моделі внутрішньопідлогових конвекторів, які мають вентилятор (з примусовою конвекцією), мають на 100-300% більше потужності, ніж звичайні конвектори.

  • Дизайн

Застосування конвекторів опалення, що вбудовуються, обумовлено не тільки їх ефективністю, але й дизайнерськими рішеннями. Декоративні ґрати, виконані з алюмінію та дерева, що мають різні забарвлення, допомагають не тільки доповнити декор приміщення, а й часом значно його перетворити.

Недоліки вбудованих конвекторів

Мінуси загальні для всіх типів конвекторів, у тому числі і для тих, що вбудовуються у підлогу. Вони стосуються помилок монтажу і штучної вентиляції приміщення, причому в результаті виходить або поява протягів, або нульова ефективність, або накопичуваність тепла в районі стелі. При використанні конвекторів з примусовою конвекцією відповідно додаткові витрати стосуються електроенергії.

Вбудовувані конвектори – найкраще рішення?

Таким чином, мінуси компенсуються значною перевагою водяних внутрішньопідлогових конвекторів. У цьому перевага вбудовуваних конвекторів – злиття дизайнерської думки, непомітності та потужності. Їх можна вбудовувати навіть у підвіконня, якщо це дозволяють умови.