Кожного дня близько 3 мільйонів конвертів з різними видами кореспонденції вирушають до своїх адресатів. В усі часи люди мали потребу у поштових відправленнях — від особистих листувань до секретної інформації. Виробництво конвертів почалось у 20-х роках 19 століття. З того часу конверти майже не змінили свій вигляд. Конверти захищають вміст від сторонніх очей. За останні роки виробництво дуже масштабувалось завдяки високому попиту, адже спектр використання їх дуже розширився. Сьогодні конверти купити можна в різних торговельних точках вроздріб, а також гуртовими партіями. Якщо ви потребуєте постійного застосовування подібних виробів — варто робити замовлення у компаніях, які продають їх оптом. Конверти, які представлені на ринку, різноманітні: вони мають різні форми, розміри, для їхнього виробництва використовується офсетний та крафтовий папір. Також різнитися може розміщення клапану, вид використаного клею, колір виробу тощо.
Основні види
Як же визначитися з типом конверта, враховуючи широкий асортимент їхніх видів. Головне — це з’ясувати потрібний формат, бо саме від нього залежить можливість застосування виробу для пересилки тієї чи іншої кореспонденції. Саме тому класифікація продукції спирається на розмір. Маркування конвертів містить в собі дані щодо формату та габаритів. Види маркування можуть бути такі:
- С6 — класичний конверт розміром 114х162 мм. Вміщує в себе аркуш А4, складений вчетверо. Також підходить для листівок;
- С5 — має розмір 162х229 мм, в нього можна покласти аркуш А4, складений удвічі;
- С4 — має параметри 229х324 мм, які дозволяють помістити лист А4 повністю або 1/2 аркушу А3. Підходить для важливих документів, які не можна згинати;
- Е65/DL — має розміри 110×220, євроконверт, який вміщує або 1/3 листу А4, або складений втричі А4.
Усі конверти за розмірами трохи більші, ніж вкладення. Але вибір параметрів — це не єдина характеристика, за якою обирається необхідний вид конверта. Зовнішнє оформлення також має свої різновиди, наприклад:
- виріб має чисту поверхню — відсутні будь-які написи чи принти;
- наявне віконечко — такий тип дозволяє розмістити дані отримувача у невеличкий отвір, затягнутий прозорою плівкою;
- за бажанням клієнта на конверт може бути нанесена адресна сітка або адреса відправника.
Компаніям, які мають клієнтські бази та працюють з великим обсягом листування, зручно замовляти модель з віконечком — вона дозволяє оперативно опрацьовувати велику кількість відправлень одного типу.
Також можна зробити класифікацію за видом клапана для заклеювання відправлень:
- прямий — це дуже поширений варіант, зазвичай на нього нанесений самоклеючий клей із силіконовою стрічкою;
- трикутний — з декстриновим клеєм, який потребує зволоження для заклеювання конверту.
Класичний конверт має розташування клапана на довшій стороні. Але також існують варіанти, в яких клапан розташований збоку.
Навіщо внутрішня поверхня конверту має заливку?
Для випадків, коли ваша кореспонденція потребує додаткового захисту, є спеціальні типи виробів. Так, на внутрішню частину конверта можна нанести кольорову заливку, що не дає можливості розгледіти вміст вкладення на просвіт.
Замовити різні види конвертів можна у компанії «Борса». Тут можна обрати вироби з офсетного або крафтового паперу, модель з віконечком або без нього, варіанти з тангіром. Також компанія пропонує нанесення друку на конверти, завдяки чому вся кореспонденція компанії буде відповідати її корпоративному стилю. Важливо — замовлення, які передбачають нанесення дизайну, виконуються протягом 2-5 робочих днів.