Зміст
- Алгоритм дій при отриманні посвідчення водія
- Як обрати автошколу
Алгоритм дій при отриманні посвідчення водія
Протягом останніх кількох років дедалі більше людей складають іспити на права водія. Хтось вибирає права для легкових автомобілів, категорію Б, хтось віддає перевагу мотоциклам або вантажним автомобілям, а деякі хочуть водити фуру та автобус. І щоб отримати право їздити за кермом обраного транспорту, треба пройти навчання в автошколі та скласти іспит на права. І ідеальний варіант для того, щоб отримати посвідчення водія — курси водія Пегас https://pegas.od.ua/uk/.
Як отримати посвідчення водія і що для того треба?
- Перш за все, визначтесь з тим, яка категорія прав вам потрібна. Власне, це означає, який транспорт ви плануєте собі купувати. Бо кожна з категорій водійського посвідчення, з якими можна ознайомитись тут https://pegas.od.ua/uk/categorii, підходить для керування тільки якимось окремим видом транспорту. Доречі, для кожної з категорій окремі вимоги до учнів автошколи, наприклад, те з якого віку можна отримати ті чи інші права.
- Потім оберіть автошколу. Важливо обрати хорошу автошколу, щоб отримати в ній всі необхідні знання та навички, щоб впевнено водити машину.
- Запишіться до автошколи на потрібну категорію. Для цього треба мати при собі документи (паспорт, фотографії на права та ідентифікаційний код) та пройти спеціальну медкомісію для автошколи.
Після того, як почнеться навчання, воно буде йти в два етапи. Спочатку іде теоретичне навчання, з якого потім складається іспит. І після цього починається практичне навчання водінню. Після курсу практики теж складається іспит в автошколі. Після цього студенти допускаються до іспиту на права, який проходить в сервісному центрі МРЕВ. І за його результатами вони й отримують права.
Як обрати автошколу
Обираючи автошколу, всі студенти звертають увагу на вартість навчання в автошколі. Звісно, це важливо. Але окрім того треба ще звернути увагу на різні нюанси. Наприклад, яку технічну базу пропонує автошкола. Який у неї автопарк, що є в класах, чи є різні тренажери та симулятори водіння, чи немає. Дізнайтесь про кваліфікацію викладачів, інструкторів, поспілкуйтеся з ними, зрозумійте, чи вам буде комфортно навчатися у них. Якщо виникне дискомфорт, то ви не зможете зосередитися на водінні. А всі практичні заняття проходять у присутності інструктора. І якщо він буде вас дратувати, то ви навряд чи зможете гарно навчатися. Тому це дуже важливо.