Тональний крем - це базова річ в будь-який косметичці, адже саме він відповідає за те, наскільки правильно "ляже" макіяж, і особа буде виглядати акуратним і доглянутим.

Питання вибору якісної тональної основи - дуже важливий, так як хороші засоби коштують не малих грошей, а помилитися з вибором досить легко. Про те, як правильно вибрати тональні засоби, що результат не нагадував "маску" або "штукатурку" - читайте далі.

Визначаємося з функціями крему

Раніше тональні засоби були призначені суто для того, щоб замаскувати недоліки і вирівняти колір шкіри. Зараз же функціонал цих косметичних кремів став значно ширше, їх подивитися можна на сайті https://shafa.ua/uk/cosmetics/dekorativnaya/dlya-lica/tonalnyj-krem. За допомогою якісного тональника можна:

  • Вирівняти фактуру шкіри, приховати нерівності і інші дефекти;
  • Сховати запальні процеси, прищі, акне і шкірні захворювання;
  • Зробити непомітними неглибокі зморшки і складки;
  • Захистити шкіру від впливу УФ променів, фото старіння, впливу агресивних факторів навколишнього середовища;
  • Зволожувати, живити і доглядати за шкірою різного типу.

Якщо ви виберете дійсно хороший тональний крем - рішення всіх цих завдань в одному флаконі гарантовано.

Вибір за типом шкіри

Перший фактор, на який варто орієнтуватися, це тип шкіри, яким ви володієте. Якщо важко відразу відповісти на це питання, інформація в допомогу:

  • нерівна поверхня, жирність, забруднені пори характерні для жирного типу шкіри;
  • суха, навпаки, має шорстку, суху і злегка натягнуту поверхню, роздратування виникають вкрай рідко;
  • комбінована шкіра передбачає жирні ділянки в міжбровні просторі і на носі, в той момент коли вилиці, щоки і підборіддя залишаються сухими;
  • запалена, схильна до прищів, акне, жирна на дотик - це проблемна шкіра;
  • для нормального типу не характерний жоден із зазначених ознак.

Знаючи свій тип шкіри, вибирайте тональну основу з відповідним маркуванням. Не дотримавшись цей простий пункт вибрати правильний тональний крем не вийде.

Стійкість

На перший погляд здається, що тональний крем, який стійкий до води і агресивних факторів навколишнього середовища - це панацея, якою можна користуватися в будь-яких ситуаціях. Але це помилка. Стійкі крему містять в складі силікон і мінеральні масла, які поступово забивають пори. Як наслідок - поява запалень, комедонов і інших шкірних проблем.

Звідси правило - стійкі крему тільки, залежно від обставин. Для використання кожен день віддавайте перевагу максимально натуральним складом.

Тон

У питанні правильного вибору тону завжди варто звертатися до консультанта в магазині. Заплутати і не знайти необхідний варіант серед широкого вибору - вкрай легко, тому варто вдатися до допомоги професіонала. Візьміть пробники, вподобаних засобів - і вирушайте додому тестувати.

Для початку вам знадобиться хороше освітлення, денний яскраве світло, адже саме він дозволить тверезо оцінити ефект крему. Вимийте обличчя і очистіть його від залишків косметики. Наносити новий тональник варто на лоб, ніс, вилиці і підборіддя тільки з одного боку особи. Це допоможе оцінити результат з тональним кремом і без нього.

Види тональних засобів

Сучасний ринок пропонує не тільки кремоподібні засоби, а й інші варіанти. Наприклад, флюїди і муси відмінно вбираються шкірою, не створюють ефект багатошаровості і в цілому добре наносяться. Мінус - приховати за допомогою флюїду або мусу серйозні дефекти не вийде, вони призначені тільки для вирівнювання тону.

Крем-пудра добре маскує навіть шрами і запалення, але для нанесення знадобиться спонж, а краще кілька спонжів різних форм і товщини. Не забудьте про гарну кисточку, яка допоможе рівно розтушувати крем-пудру.