Дружківка: Чому відрізняються дані міськради та губернатора по новим випадкам захворювання на Ковід-19

Кореспондент сайта 06267 сьогодні дізнавався, чому суттєво відрізняються дані стосовно розповсюдженню коронавірусної хвороби Ковід-19, що надає Дружківська міська рада та оприлюднює у Фейсбуці очільник ДонОДА Павло Кириленко.

Наприклад, за даними Дружківської міськради, за останню добу у місті не зареєстровано жодного нового випадку захворювання на Ковід-19, а загальна кількість містян, у яких за весь час карантину було діагностовано коронавірусну хворобу, станом на сьогодні, 30 вересня, становить 96 осіб.

Між тим, згідно сьогоднішньому повідомленню голови Донецької облдержадміністрації Павла Кириленка на його офіційній сторінці у Фейсбуці, у Дружківці за вівторок, 29 вересня, було діагностовано десять випадків Ковід-19, у тому числі у двох дітей. Загальні кількість дружківчан, у яких за весь час карантину було діагностовано коронавірусну інфекцію, згідно обласній інфографіці, становить зараз 101 (за даними міськради, нагадаю, 96).

Чому?

З цим запитанням кореспондент Дружківського сайта 06267 звернувся до керівника відділу охорони здоров‘я Дружківської міської рада Олени Деснової.

Вона повідомила, що інформація про результати ПЛР-досліджень надається до міського відділу охорони здоров‘я з міського лабораторного центру, куди, у свою чергу, надходить інформація з області після проведення лабораторних досліджень біологічних зразків містян.

«Інформація за добу у міськраду надається до дев‘ятої години ранку, - розповіла Олена Деснова. - Після цього ми її оприлюднюємо. Тобто, станом на 9:00 сьогодні, 30 вересня, ніякої інформації щодо діагностування нових випадків Ковід-19 у мешканців Дружківки до нас не надходило. Якщо з лабораторного центру за цей час надійдуть оновлені дані, ми їх оприлюднимо».

За словами керівника міського відділу охорони здоров‘я, бувають випадки, коли до міста надходять повторні позитивні результати ПЛР-досліджень. Тобто, ці ж самі дані до міста вже раніше передавали, але через деякий час їх надсилають знову - з тими ж самими прізвищами та віком. Під час карантину вже було два таких випадки, розповіла Олена Деснова.