Людина - істота соціальна, тому у період карантину нам важко обійтися без спілкування та контактів із суспільством. Але для цього є онлайн зв'язок.
Зараз є безліч мобільних додатків та комп'ютерних програм для онлайн-спілкування. Найвідоміші з таких - Skype, Viber, Telegram, Zoom, WhatsApp. Зазвичай програми та додатки адаптують одразу для різних платформ. Але на цьому перелік не закінчується. Тому пропонуємо підбірку безкоштовних програм та додатків для конференцій, вебінарів та спілкування.
Це сайт, заснований ще в 2001 році, але все ще актуальний. Там можна безкоштовно проводити вебінари та конференції. Максимальна кількість учасників - 1 тис. людей. Він доступний для Windows, Mac, iOS та Android. Має можливість спільного використання екрану, запис дзвінків, міжнародний набір номеру, цілодобову підтримку.
Цей сервіс надає можливість влаштовувати безкоштовні відеоконференції на 10 учасників. Також є можливість запису екрану, обміну документами, спільного використання екрану. Має інтуітивно зрозумілий інтерфейс.
Інтерфейс дещо застаріло виглядає, але сервіс безкоштовний. Він пропонує велику кількість унікальних функцій, у тому числі систему модерації та управління користувачами. Ще унікальний тим, що має відкритий вихідний код.
Ще один безкоштовний сервіс, який дозволяє влаштувати вебінар на 100 учасників. Не має обмежень по тривалості конференції. Має можливість спільного користування PowerPoint та веб-камери. Також має можливість створювати списки учасників з їх електроними адресами.
Можливо створювати відеоконференції на 12 осіб, передавати файли (до 25 Мб), обмінюватися текстовими повідомленнями. Відеоконференції можна записувати. Ще можна поспілкуватися з тими, у кого додаток не встановлено, згенерувати посилання на відеочат. Ті, хто отримав це посилання зможуть приєднатися до відеоконференції в браузері, вказавши дані свого облікового запису Facebook. Щоправда, у сервісу досить похмурий інтерфейс: у чорних тонах.
Безкоштовна програма для відеодзвінків. Працює з браузера: потрібно перейти на сайт сервісу і вписати назву бесіди, а потім поділитися посиланням з колегами. До відеодзвінків може підключитися необмежене число учасників. В разі чого можна поставити виклик на утримання. Ще програма зберігає історію дзвінків. Також має відкритий код, але при цьому весь трафік шифрується. Гарна якість зв'язку, якщо навіть у вас повільний інтернет.
Додаток доступний для Windows, Mac, iOS та Android. Раніше він мав назву Rabbit. На платформі створюють кімнати, де спілкуються, обговорюють щось, проводять спільні перегляди, слухають музику. Синхронізує контакти користувачів з Facebook та Gmail.