Карантин через коронавірус, напевно, змінив плани половини планети. При цьому люди продовжують адаптуватися до обставин.
Ми зробили підбірку музеїв, якими можна подорожувати віртуально. Для цього вам варто зайти в інтернет і виділити час для прекрасного. Побувайте у найвідоміших музеях, перебуваючи при цьому вдома.
Це не просто музей, а справжній шедевр мистецтва. Театр-музей Далі цілком присвячений мистецтву Сальвадора Далі. Музей, до створення якого він сам доклав руку, по істині витвір мистецтва.
Тут є багато приміщень та експонатів, що оточують кожну епоху життя та кар’єри Далі, а сам художник похований тут.
Подорож починається зі входу. Далі візитери самі можуть обирати напрями руху. Біля кожного експонату є гіперпосилання, натиснувші на які можна отримати інформацію про об’єкт, який є перед вами зараз. Там не лише картини, але скульптури і цілі експозиції. Навідь зали оформлені у особливому стилі Далі. Для поціновувачів мистецтва це може стати справжнім естетичним святом.
У музеї зберігаються понад 126 млн зразків рослин, тварин, копалин, мінералів, порід, метеоритів, а також археологічних і культурних артефактів. Прогулявшись його залами, ви зможете побувати в залі динозаврів, розглянути алмаз Хоупа, найвідоміший дорогоцінний камінь Нового Світу, та й сам будинок музею коштує того, щоб його відвідати.
Перейшовши одразу на сторінку музею, вам пропонують обрати тур. Чи це будуть минулі виставки, чи теперішні, чи це постійні виставки. Після того, як ви оберете, ви зайдете у залу. Праворуч у віконечку вам покажуть мапу для екскурсії.
Музей світу - таку назву має Британський музей. І не дарма. Перейшовши за посиланням, ви переходите на мапу, в якій можна обрати частину світу, час існування і тему.
Британський музей у Лондоні — головний історико-археологічний музей Об’єднаного Королівства. У ньому зібрані експонати з усього світу. З колекцією, яка нараховує понад 8 мільйонів об’єктів, Британський музей робить частину своїх експонатів доступними для перегляду в Інтернеті, зокрема “Kanga: Textiles From Africa” та “Об’єкти з римських міст Помпеї і Геркуланум”.
Унікальний онлайн-сервіс — компас Британського музею — допоможе розібратися у всьому різноманітті представлених експонатів. На сайті два “компаси” — загальний і для дітей.
Використовуючи їх, можна переглянути фотографії експонатів у звичному та збільшеному розмірі.
В онлайн-версії найвідомішого музею світу, де зібрані найкращі зразки світового мистецтва від античних часів до сучасності, можна легко знайти потрібний експонат завдяки зручній системі пошуку.
Для панорамного виду інтер’єру музею вам доведеться зайти на власний веб-сайт Лувра, де доступно кілька віртуальних екскурсій. Ви також можете знайти окремі предмети на сайті Лувра, зокрема, знамениту “Мону Лізу”.
Варто зазначити, що ваш тур музеєм залежатиме від екскурсії, яку ви оберете на початку на головній сторінці Лувру. У вільному доступі на сьогодні їх чотири.
До речі, там також є можливість онлайн отримувати інформацію про експонати, які вас цікавлять. Біля кожного з них є інформаційні таблички, які вспливають, якщо їх натиснути.
Музей Ван Гога в Амстердамі розміщує найбільшу колекцію творів постімпресіоністського майстра.
Віртуальна екскурсія музею Ван Гога більше орієнтована на тих, хто знайомий з його роботою, ніж новачків, які прагнуть дізнатися про його техніку та історію. Існує зовнішнє посилання на сторінку музею на YouTube, де викладені відео-пояснення деяких його найвідоміших творів.
Проте, в музеї можна походити, спостерігаючи за картинами художника. А сам музей виглядає сучасно і цікаво.